אתרים סטאטיים

מה הוא אתר סטאטי?

אתרים סטאטיים הם אתרים קבועים שאינם נדרשים לעבור שינויים עתידיים, ולכן הם מותאמים עבור עסקים קטנים ולאנשי מקצוע המעוניינים באתר תדמיתי ייצוגי שישרת אותם לצורך תדמית מרשימה ברשת. למעשה, מדובר בסט של עמודים סטאטיים שיצרו ביניהם קישורים שונים, כאשר כל דף הוא קוד HTML אשר נוצר ונשמר על גבי השרת ללא חיבור לבסיס נתונים או מערכת ניהול תכנים כלשהיא. החיסרון הבולט באתרים סטאטיים הוא השינויים שיש לבצע, שאז יש צורך לפתוח מחדש את הקוד, וזאת בניגוד לאתרים המבוססים קוד פתוח שאז יש אפשרות לבצע שינויים בצורה ידידותית יותר.

מה אני מציע?

הקמת אתרים סטאטיים תדמיתיים ללא מערכת ניהול תוכן בשימוש ב: bootrstrap, angular, json, svg, html, css וכו'. כמו כן, במסגרת בניית האתר ניתן לקבל חיתוך רספונסיבי של עיצוב בפורמט PSD אל דפי HTML בהתאמה לתצוגה על גבי מסכים בגדלים שונים של סמארטפונים, טאבלטים ומחשבים.

הקוד שעליו יתבסס האתר יהיה קוד תקני ומותאם לדרישות של חוק הנגישות החדש.

showbox – בניית אתר תדמיתי

showbox היא חברה ישראלית שפיתחה פלטפורמה המאפשרת לכל אחד לייצר בקלות הפקה טלוויזיונית מקצועית.

פרטים נוספים >

קריסטל – ניקוי שטיחים וריפודים – בניית אתר סטאטי

אתר של חברת "קריסטל" המתמחה בניקוי שטיחים, ספות, ריפודים, כרוסאות, כסאות, וריפודי רכב. וכן גם ניקוי פוליש קריסטל, וניקוי בתים אחרי שיפוץ / בנייה.

פרטים נוספים >

קונטקט ג'וב – פתרון אישי לגיוס והשמה – הקמת אתר סטאטי

אתר של חברת קונטקט ג'וב המתמחה באיתור וגיוס מועמדים איכותיים לתפקידים ניהוליים בחברות הפונות לשווקים בינ"ל בתחומי ההייטק.

פרטים נוספים >