אתר מובייל

למה אתם צריכים גרסת מובייל לאתר?

אחוז גדול מכלל הגולשים ברשת מבצעים זאת דרך המובייל, ולכן כל אתר ברשת חייב להתאים לסוגי המובייל המגוונים כדוגמת סמאטפונים, טאבלטים ומסכי טלוויזיה במטרה לאפשר לגולש חווית גלישה נוחה. אתר שאינו מותאם למובייל, יפגע בחוויית הגלישה של הלקוח, כיוון שהטקס בו יהיה קטן, האלמנטים באתר "יברחו" לצדדים והאתר לא יאפשר לגולש לבצע פעולות שונות כגון – הזמנות, השארת פרטים וכו'.

כמו כן, גוגל תעדיף להציע לגולשים אתרים המותאמים למובייל בראש תוצאות החיפוש, ולכן על ידי בניית אתר המותאם למובייל תוכלו ליהנות מקידום יעיל יותר במנועי החיפוש, וגם לאפשר ללקוח לגלוש בצורה ידידותית, לקרוא תכנים ולבצע פעולות מגוונות בצורה נינוחה. ישנן שתי אופציות להתאמת אתר לניידים. הראשונה היא לייצר אתר רספונסיבי שמתאים את עצמו רגודל המסך והשניה היא לייצר גרסה נפרדת לאתר שתוצג רק בסמארטפונים והיא תבנה בהתאם לדגשים הרלוונטיים רק לצפיה בנייד.

מה אני מציע?

בתחילת התהליך נבחן מה היא האופציה של התאמה למובייל הנכונה לסוג האתר שלכם. במידה ויהיה צורך, ניצור גרסת mobile נפרדת כדי שהאתר יוצג בסמארטפונים בצורה ידידותית לגולש.

גרסה זו הינה שונה לגמרי מגרסה המוצגת בדסקטופ, כיוון שהיא נבנית בהתאם לתכנון UX / UI ייחודי, המיועד עבור שימוש וצפייה באתר במובייל. שינוי הגרסה יאפשר לכם לקבל יותר פניות מהאתר ולהפיק ממנו רווחיות.

דניה סיבוס בע"מ – אפליקציה לעובדי החברה

אפליקציה פנים ארגונית עבור עובדי "דניה סיבוס" – חברת בניה בינלאומית, הגדולה והמובילה בישראל.

פרטים נוספים >

2swim – עיצוב ובניית אתר וורדפרס תדמיתי שיווקי לביה"ס לשחיה

ביה"ס לשחיה "2swim" מציעה מגוון פעילויות בתחום השחיה למבוגרים וילדים.

פרטים נוספים >