ניוזלטרים ודפי דיוור

למה אתם צריכים newsletter?

באמצעות מערכות מתקדמות לדיוור תוכלו לשמור על קשר תמידי עם לקוחות החברה ולהציע להם מבצעים, עדכונים ובכלל לאפשר להם ליהנות מתכנים איכותיים שונים הרלוונטיים אליהם.

שליחת ניוזלטרים ודפי דיוור באופן עקבי ללקוח תאפשר לכם להיות ב"ראשו" של הלקוח באופן תמידי, וכך להגדיל את רווחיות החברה.

המערכות המאפשרות שליחת מיילים לרשימת תפוצה הן ידידותיות לשימוש, מה שמאפשר לכם בלחיצת כפתור אחת לשלוח ניוזלטר ללקוחות רלוונטיים.

כמו כן, באמצעות אותן מערכות תוכלו לסנן את קהל היעד הרצוי ולקבל סטאטיסטיקה מלאה אודות אחוזי הפתיחה ונתוני הצפיה של המיילים.

מה אני מציע?

בשלב הראשוני נבחן את האופציות הקיימות במערכת הדיוור שבחרתם בכדי לבחור סוג תבנית הנכונה בהתאמה למטרות הדיוור.

לאחר מכן אבנה את הקוד בהתאם לאפיון שהוגדר מראש. שירות הבניית הינו כולל בניית דפי HTML רספונסיביים המיועדים לשליחה עבור רשימת תפוצה המוגדרת מראש באמצעות מערכות מתקדמות כגון – mailchimp, hubspot, marketo, רב מסר ואחרות. כמו כן, במסגרת השירות ניתן לקבל את הכנת תבניות הניוזלטרים והטמעתם בממשק של שרותי שליחה.

השירות כולל ליווי אישי והתאמה מלאה עבור כל בית עסק, כיוון שישנן מערכות שונות ולכל עסק יש דרישות ומאפיינים משתנים, ולכן אפיון הצרכים לצד התאמה אישית – תוביל להצלחת הקמפיינים והגדלת רווחיות החברה.

אמדוקס – יצירת דפי נחיתה ומיילים להטמעה במרקטו

אמדוקס היא מפתחת של תוכנות ושירותים למערכות חיוב לקוחות (בילינג) וניהול קשרי לקוחות (CRM).

פרטים נוספים >

באליגם – בניית ניוזלטר ודפי דיוור אחרים

באליגם זהו אתר ישראלי שמציע למכירה שוברים והטבות מכל הסוגים.

פרטים נוספים >

סופר פארם – בניית תבניות לניוזלטר והטמעה במיילצ'מפ

סופר-פארם היא רשת בתי המרקחת הגדולה בישראל.

פרטים נוספים >

Qualys – פיתוח עמודי נחיתה ואימיילים

חברת קוואליז מספקת שירותים ופתרונות תוכנה בתחום אבטחת ה-IT. החברה מתמחה בשירותים מבוססי ענן באמצעות חבילת ה-QualysGuard Cloud Platform שלה.

פרטים נוספים >

AKT – פיתוח דפי נחיתה ומיילים להטמעה במערכת marketo

AKT היא חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל שמשרתת למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים, הרואים בעובדיהם את המשאב המשפיע ביותר על תוצאותיהם העסקיות.

פרטים נוספים >

Earnix – בניית תבניות מייל ודפי נחיתה עבור מרקטו

Earnix היא סטארטאפ שמציעה פתרון שהוא שילוב בין ניתוח סטטיסטי של נתוני העבר עם יכולות כריית מידע עכשווי ממסדי הנתונים של הארגון.

פרטים נוספים >

Panaya – הקמת דפי נחיתה ודפי דיוור דרך מרקטו

חברת פאנאיה מציעה פתרון העוסק בשדרוגים של מערכות לניהול המשאבים הארגוניים, ה-ERP שהינו אחד מהתחומים הבעייתים ביותר בעולם המיחשוב הארגוני.

פרטים נוספים >