מערכת marketo

מה היא מערכת מרקטו?

מערכת זו מאפשרת לבעלי עסקים לנהל קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיהם. מדובר במערכת אוטומציה המוכרת והמובילה כיום בשוק, המיועדת להגדיל ולייעל את אפיקי הפרסום באופן אוטומטי בכל הערוצים המובילים מבלי כל תמיכה ומאמץ. כמו כן, המערכת היא כלי עזר המאפשר למצוא לקוחות פוטנציאלים המתעניינים במוצר או השירות של בית העסק, מה שיכול בקלות להגדיל את מכירות החברה. בעידן כה תחרותי, אתם חייבים להיות שם עבור הגולשים והלקוחות הפוטנציאלים ולהציע להם את השירות שלכם! על ידי תכנון נכון והתאמת אופי פעילות המערכת, תוכלו להפיק ממנה קסמים ולייעל את תהליכי השיווק בעסק. אני כאן כדי לאפשר לכם להגיע לתוצאות איכותיות.

מה אני מציע?

פיתוח תבניות של דפי נחיתה ומיילים והטמעתם במערכת marketo בצורה יעילה ומקצועית, בניית קוד HTML תוך כדי הכנסת קודים של מרקטו במטרה לייצר template שיאפשר ללקוח להקים אין ספור עמודים וניוזלטרים על בסיס אותו קוד. העבודה כוללת הכנסת משתנים דינאמיים לנוחות ניהול התוכן.

כמו כן, ניתן לקבל שירות התאמה אישית של נראות הטפסים המסופקים על ידי המערכת ומוטמעים בעמודי נחיתה או באתרים חיצוניים במטרה למקסם את התוצאות.

אמדוקס – יצירת דפי נחיתה ומיילים להטמעה במרקטו

אמדוקס היא מפתחת של תוכנות ושירותים למערכות חיוב לקוחות (בילינג) וניהול קשרי לקוחות (CRM).

פרטים נוספים >

Qualys – פיתוח עמודי נחיתה ואימיילים

חברת קוואליז מספקת שירותים ופתרונות תוכנה בתחום אבטחת ה-IT. החברה מתמחה בשירותים מבוססי ענן באמצעות חבילת ה-QualysGuard Cloud Platform שלה.

פרטים נוספים >

AKT – פיתוח דפי נחיתה ומיילים להטמעה במערכת marketo

AKT היא חברת הייעוץ למשאבי אנוש הגדולה בישראל שמשרתת למעלה מ-100 לקוחות, מהארגונים הגדולים, הרואים בעובדיהם את המשאב המשפיע ביותר על תוצאותיהם העסקיות.

פרטים נוספים >

Earnix – בניית תבניות מייל ודפי נחיתה עבור מרקטו

Earnix היא סטארטאפ שמציעה פתרון שהוא שילוב בין ניתוח סטטיסטי של נתוני העבר עם יכולות כריית מידע עכשווי ממסדי הנתונים של הארגון.

פרטים נוספים >

Panaya – הקמת דפי נחיתה ודפי דיוור דרך מרקטו

חברת פאנאיה מציעה פתרון העוסק בשדרוגים של מערכות לניהול המשאבים הארגוניים, ה-ERP שהינו אחד מהתחומים הבעייתים ביותר בעולם המיחשוב הארגוני.

פרטים נוספים >