הנגשת אתרים

למה צריך להנגיש את האתר?

נושא נגישות עבור בעלי מוגבלויות מדובר רבות בשנים האחרונות, וכיום מקומות ציבוריים מחויבים בהתאם לחוק להנגיש את האזור עבור בעלי מוגבלויות. נושא הנגישות הגיע ממש לאחרונה גם לאתרי אינטרנט, הרי מדובר בקהל המונה כ- 25% מכלל האוכלוסייה המעוניין לגלוש בצורה המתאימה לו ברשת. הנגשת האתר מאפשרת לבעלי עסקים לשמור על חוק הנגישות וגם ליהנות מקהל יעד נוסף שיכולים להיות לקוחות פוטנציאלים של החברה. בנוסף להגדלת רווחיות החברה וחשיפת השירותים / המוצרים באתר לקהל יעד נוסף, אתרים מונגשים יוכלו ליהנות מדירוג גבוהה יותר במנועי החיפוש של גוגל, כיוון שגוגל מעוניינת ובצדק לקדם אתרים מונגשים עבור קהל הגולשים.

מה אני מציע?

את תהליך הנגשת אתרים אני מבצע על פי דרישות החוק החדש, כאשר ההתאמה נעשית על פי הדרישות של רמת ההנגשה הנקבעת על ידי החוק: A, AA או AAA.

כמו כן ניתן לבצע התקנה והגדרה של תוספי נגישות קיימים שלא עונים על 100% הדרישות אבל מכסים חלק גדול מהן. בנוסף, ניתן להתממשק לשרות קיים כלשהו המציע פתרון מוכן מלא של הנגשת אתר ללא צורך בשינוי קוד.

"Block" מרכז הגנת סייבר לאזרחים – פיתוח אתר וורדפרס מורכב

Block – הוא מיזם ייחודי של איגוד האינטרנט הישראלי שמיועד לספק לאזרחי ישראל מידע מלא אודות הגנה על המרחב הדיגיטלי הפרטי שלהם.

פרטים נוספים >

התנדבות ישראלית – פיתוח פרונטאנד (צד הלקוח)

האתר "ההתנדבות הישראלית" הוא מיזם בשותפות עם עמותת "רוח טובה" שמקדם את מגוון הפלטפורמות והתשתיות שמציעה ה"רשת להתנדבות ישראלית".

פרטים נוספים >

מרכז הרפואי "מעיני הישועה" – אתר תדמיתי

אתר תדמיתי של מרכז הרפואי "מעיני הישועה" המציג את כל המידע אודות המרכז וגם מכיל מאגר מאמרים רפואי נרחב שעונה על השאלות של המטופלים בנושאים שונים.

פרטים נוספים >

מהותי – טיפול בצד לקוח של האתר ובניית דפי נחיתה

מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי, הממוקם בלב תל-אביב ומיועד לילדים, בני נוער והורים, שמחפשים פעילות מהנה וערכית.

פרטים נוספים >

יום מעשים טובים – פיתוח frontend של האתר

יום המעשים הטובים הוא יום בינלאומי, המעודד כל אחד ואחת לעשות טוב בדרך שלו.

פרטים נוספים >

גודנט – תחזוקת אתר ובניית דפי נחיתה

הפלטפורמה הדיגיטלית goodnet.org היא יוזמה של שרי אריסון שנועדה להוות שער למעשים טובים.

פרטים נוספים >